Sauna

Saunu známe hlavně jako zařízení, které má blahodárné účinky na zdraví člověka, především výborný preventivní účinek. Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Dále se sauna využívá jako prostředek k postupnému otužování i jako prostředek ke zvyšování kondice.

 

 

i.

Navštívit u nás můžete:

 - INFRA SAUNU

- klasickou FINSKOU SAUNU

 

 

 

INFRA SAUNA

 

 
VÝHODY
- spaluje kalorie
- podporuje krevní oběh
- posiluje kardiovaskulární systém
- ulevuje kloubům a celkové ztuhlosti
- odstraňuje toxické látky
- zotavuje pokožku
- omezuje stres a únavu
 
 ROZDÍL OPROTI KLASICKÉ SAUNĚ
Infrateplo proniká přímo do tkání, ale neohřívá okolní vzduch, proto se můžete potit relativně „chladném“  prostředí - to  umožňuje užívat saunu i lidem,  kteří si musejí kvůli zdravotním potížím odpírat klasické saunování  (kardiaci, lidé s vysokým krevním tlakem).
 
 PRINCIP  INFRASAUNY
Infrasauna  je jednoduchá forma energie. Infračervené světlo nevidíme (jen při použití speciálních kamer) ,ale vnímáme ho jako teplo.  Slunce například produkuje většinu své tepelné energie právě v infračerveném spektru.  Mechanizmus  infračerveného záření působí pozitivně na stav lidského těla.  Infrasaunu  je vhodné používat také jako doplněk redukčních diet. Po 30 minutách saunování v infrasauně spálíte 600-700 kalorií.
 
 

 

 

FINSKÁ SAUNA
VÝHODY
- otužuje organismus
- napomáhá organismu k rezistenci vůči mnoha onemocněním
- zklidňuje činnost srdce
- dýchání se prohlubuje a uvolňuje
- ustupují bolesti kloubů a svalů
- regenerují se zažívací orgány a stěny mozkových cév
- ustupují migrény
- uklidňuje a tlumí předešlé rozrušení, tísnivé pocity, nervozitu, nespavost
 
PRINCIP FINSKÉ SAUNY
Saunováním dochází k silnému okysličení těla (rozšíření kožních cév) a tvorbě protilátek, pocením se z těla dostávají škodlivé látky. Lidské tělo získává větší odolnost, která je předpokladem růstu obranných schopností organismu, zlepšují se nervově-cévní reflexy, upevňují se kožní a slizniční cévy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


INFO

Nové ceny SQUASHE!!!

více informací v ceníku